11 Ayda Ev Sahibi Olun

Kendi Ödeme Planınızı Hazırlayacağınız Sistemleri Tercih Edin

Ev almak isteyenler genelde bankalara yöneliyorlar. Ancak bankalar size yüksek faiz oranları ve uzun vadeli ödemelerde ciddi bir maliyet yüklüyor. 200 bin TL bir krediyi 120 ay vadede günümüzde geri ödemek istediğinizde iki katından fazla bir ödeme yapmanız gerekiyor. Buda ciddi bir maliyeti yüklenmenize neden oluyor.

Ancak bunların yanında tasarruf şirketlerinin sunduğu ev alma yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Çünkü bu yöntemlerde kredi faizi bulunmuyor. Sizlerden sadece sisteme katılım ücreti talep ediliyor. Bu talebi yaptıktan sonra tüm ödeme planınızı, ne kadar sürede ödemek istediğinizi belirleme şansınız size sunuluyor. Sizin gibi düşünen binlerce kişi aynı noktada buluşarak ev almanız kolay hale getiriliyor.

Bu sistemlerin en büyük avantajı her insanın aylık gelir düzeyine göre ödeme planlarının kendilerinin hesaplama şansının sunulmasıdır. Hiçbir zorlama bulunmuyor. Genelde insanlar bu sistemleri zorlayıcı olduğunu düşünerek hareket ediyorlar ve onlara güvenmedikleri için bankaların yüksek faizlerini tercih ediyorlar.

Önceki sayfa Sonraki sayfa