Acar Blu

Acar Grup tarafından tasarlanan ve vücuda getirilen projeye Acar Blu adı verilmiştir. Gökyüzünün ve denizin sakin maviliğinin buluştuğu güzel bir manzara bu projenin alıcılarına armağanıdır. Geniş ve ferah konut tasarımları yaşam kalitesini arttırmada birebir olmaktadır. Huzuru ve sakinliği arayan herkes için tasarlanan Acar Blu evleri, yaşam standardınızı en üst düzeye taşımaktadır. Hem çocuklar hem gençler hem de yetişkinler onda kendilerine ait bir şeyler bulabilirler. Üstelik projeyi satın alıp sonradan iade yapmak isteyenler bu haktan sonuna kadar faydalanabilmektedir.

Acar Blu Galeri

Acar Blu konut içinde ankastre ocak, bulaşık makinesi mutfakta hazır olarak alıcılara takdim edilmektedir. Dış kapı yanında bulunan diafon ve salonda bulunan bir adet klima konutla birlikte ev sahiplerine teslim edilmektedir. Bir evden çok daha fazlası bu projede yer almaktadır. Ebeveyn banyosu ve giyinme odaları evlerin içinde yer almaktadır.

Acar Blu konut özellikleri içinde ayrıca evdeki birkaç odadan geniş ve uzun balkona çıkılabilmektedir. Teras mantığı ile tasarlanan ve evin etrafını saran balkona birkaç odadan çıkış verilmektedir. Üst kattaki evlerden engin deniz manzarası rahatlıkla görülmektedir. Maviliğin dinlendiren yapısına ilaveten ferah evlerinizde rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Acar Blu Konum

Acar Blu proje özellikleri söz konusu olduğunda ise eğlenceli vakit geçirilebilecek birçok merkezin bir arada bulunduğu görülmektedir. İçinde dinlenebileceğiniz, eğlenebileceğiniz, keyifli vakit geçirebileceğiniz bir sürü merkez bulunmaktadır. Bu proje kapsamında yer alan merkezler şunlardır:

 • Blu Spa
 • Coliseum fitness
 • Restoran ve Cafe
 • Sinema Odası
 • Parti odaları
 • Cip Lounge
 • Çalışma Odaları
 • Blu room club
 • Çocuk parkı
 • Evcil hayvan parkı
 • Yürüyüş parkuru
 • Seyir terası

Fitness salonu sayesinde fit bir vücuda kavuşmak ve sağlıklı yaşamak mümkün olmaktadır. Restoran ve cafeler arada ev dışında yemek yemek için gayet uygun mekânlar olarak tasarlanmıştır. Sinema odaları sayesinde keyifli film izleme olanağı da proje sahiplerine sunulan lüks olanaklar arasındadır. Çalışma odaları ve toplantı odaları da özellikle evden çalışan kişiler için güzel bir çalışma olanağı sunmaktadır. Çocuk parkları mutlu çocukların yetişmesini sağlamaktadır. Evde hayvan besleyenler için evcil hayvan parkı bulunması da hayvanlarını gezdirme kolaylığını proje sahiplerine sağlamaktadır. Yürüyüş parkuru hem fazla yağları yakmak hem de kafa dağıtmak için birebirdir. Her ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan farklı yapıları ile Acar Blu, her mutlu ailenin almayı isteyeceği yapıda tasarlanmıştır. Ayrıca proje hizmetleri içinde özel depo alanları, özel şarj alanları yani prizler binalar içinde çeşitli yerlerde bulunmaktadır. Kuru temizleme hizmetleri yanında ev temizleme hizmetleri de Acar Blu hizmetleri içinde bulunmaktadır. Teknik servis hizmetleri de bu hizmetler arasında bulunmaktadır.

Acar Blu Tanıtım Video

Acar Blu lokasyon özellikleri açısından da büyük avantaj sağlamaktadır. Ted Koleji Acar Blu site yapısına yakın bir yerde bulunmaktadır. Eğitim kurumlarının eve yakınlığı ev alırken önemli olan özelliklerden bir tanesidir. Bu nedenle eve yakın bir eğitim kurumu bulunması site alıcıları için avantaj sağlamaktadır. Eve yakın okul bulunmasının en önemli avantajı trafikte pek fazla vakit geçirilmemesidir. Çocukların okuldan sonra bir de yolda yorulmaması için eve yakın okul tercih edilmesi gerekmektedir. ACRLOFT AVM siteye yakın olan alışveriş merkezlerinden biridir. Beykoz İskelesi ve Acarkent arasında bulunan Acar Blu, Anadolu yakasında birçok yere kolay ulaşım sağlanabilecek bir konumdadır. İstinye Park, FSB Köprüsü, Kavacık, Boğaziçi Köprüsü, Zorlu Center, Kanyon, Maslak, Akasya AVM gibi merkezler ve kilit noktalar da projeye yakın yerler arasındadır.

Yapılan Yorumlar