And Pastel

Özlemi duyulan eski mahalle evlerinin yeniden yapılanması And Pastel projesinin bir ürünüdür. Hem eski komşulukların hem de lüks evlerin bir arada bulunduğu And Pastel yapı projesi huzurlu yaşamı ayağınıza getirmektedir. Gerek deniz manzarası gerek yeşillik alanların görüntüsü izleyenleri rahatlatmaktadır. Stresten uzak bir yaşamın en güzel yanlarından biri de çocukların mahalle kültürü içinde büyümesidir. Sokakta oynamaya hasret kalan çocukların bu site yaşamı içinde istedikleri gibi oynayacakları güvenlikli alanlar bulunmaktadır. Bir site yaşamında aranan her şey bu yapı projesi içinde hayat bulmaktadır. Proje toplam 7 bloktan oluşmaktadır. Site hayatı için gerekenden daha fazlası And Pastel site evlerinde bulunmaktadır.

And Pastel Galeri

Yeşillikli alanlar, piknik alanları, havuz And proje özellikleri içinde yer almaktadır. Yeşillik alanların etrafında yürüyüş yapılacak yerlerin bulunması da gözden kaçmamaktadır. Adeta şehir hayatı içinde doğal yaşam sürmek And Pastel ile son derece kolaydır. Ayrıca çocuklar için özgür oyun alanları, balkon sefası, süs havuzları ile görsel olarak son derece tatminkâr bir manzarası vardır. Açık havada oda konsepti ile havuz kenarında benzersiz bir konfor And site yapısı ile size sunulmaktadır. Sakin bir doğa yürüyüşü yaparak bütün kötü enerjiyi atmak, yeşilin enerjisiyle mutlu olmak mümkündür. Meydanda kalabalık olmadan rahat yürüyebilme lüksüne erişmek de And kalitesi ile size sunulmaktadır. Doğal yaşamı site hayatına uyarlayan And sayesinde site içinde bahçe oluşturabilirsiniz.

Kendi doğal ürünlerinizi yetiştirmenin ve toprakla uğraşmanın mutluluğu And farkıyla sizin olsun. Heybetli görüntüsünün ardında özlenen doğal yaşamı size getiren proje, mutlu yaşam alanları üretmektedir.

And Pastel Konum

And Pastel daire tasarımları oldukça rahat bir şekilde yapılmıştır. Ayrıca daire içinde hazır bulunan bazı eşyaların bulunduğu da görülmektedir. Ocak, fırın, bulaşık makinesi, aspiratör mutfak içinde kullanıma hazır bulunmaktadır. Çamaşır nişi de daire içinde alıcıları için hazır şekildedir.

Doğal ortam içinde, televizyona ya da tablete bağlı olmaksızın çocuk büyütmek And farkıyla artık mümkün… Hem sıkı komşuluk ilişkilerinin kurulmasına olanak tanıyan yapısı hem de çocukların örnek davranışları geliştirmesi projesinin size sağladığı en büyük avantajlardandır. Proje kapsamında çocuklar için dışarıda top oynayabilecekleri, saklambaç, körebe, ip atlama, seksek gibi oyunlarla eğlenebilecekleri alanlar yer almaktadır.

Bir yapının doğal görüntüsünün ve bahçe yapısının önemi dışında merkeze uzaklığı da önemsenmektedir. Bu nedenle And Pastel lokasyon olarak oldukça kilit bir noktada kurulmuştur. Projenin lokasyon özellikleri şöyledir:

  • Kartal metrosuna 300 m mesafe
  • D – 100 karayoluna 350 m mesafe
  • Anadolu Adliyesi’ne 500 m mesafe
  • Kartal Deniz Otobüsüne 2 buçuk metre mesafe
  • TEM otoyoluna 10 km mesafe
  • Sabiha Gökçen Havalimanına 15 km mesafe
  • Boğaziçi köprüsüne 25 km mesafe
  • Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 30 km mesafe ile önemli bir yerde bulunmaktadır.

And Pastel Tanıtım Video

Hem toplu taşımaya olan yakınlığı hem de araçla gidilecek mesafede önemli noktalara yakınlığı ile proje ön plana çıkmaktadır. Yaşanan trafik sorunu nedeniyle birçok kişi artık evine birçok yerin yakın olmasını istemektedir. And de trafik sorunu yaşamadan ihtiyaç duyulan birçok şeyi bir yapı içinde birleştirmeyi tercih etmiştir. İş dışında zorunlu bir ihtiyaç duyulduğunda alışveriş merkezi, sinema, tiyatro gibi etkinlikler için en yakındaki alışveriş merkezine gitmek çok kolaydır. Ayrıca civarda fırın ve pastane bulunuyor olması da eve ekmek almak ya da 5 çayları için atıştırmalık almayı kolaylaştırmaktadır.

Yapılan Yorumlar