Blue Lake İstanbul

İstanbul’da en doğal manzara ortamı ile oluşturan projelerden biri Blue Lake İstanbul olarak görülmektedir. İstanbul Küçükçekmece Gölü kenarında muhteşem bir mavi manzaraya uyanmak mümkün olmaktadır

Blue Lake projesi ile birlikte muhteşem manzara ile birlikte çeşitli aktivite alanları da bulunmaktadır. İç açıcı geniş peyzaj alanları içinde yürüyüş yapmak psikolojik olarak iyi bir hissiyat sağlamaktadır. Yeşillik görünümü ve güzel bir peyzaj düzenlemesi sayesinde restoranlar, kafeler ve mağazalar da ihtiyaçlara yönelik olarak site içinde bulunmaktadır. Site yaşamı içinde farklı aktivitelere katılarak yeni arkadaşlıklar ve komşuluklar için birebir avantaj sağlamaktadır.

Blue Lake Galeri

İstanbul’un en lüks projelerinden biri olan Blue Lake Konut Yapıları ise farklı oda sayılarında üretilmiştir. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler site yaşamında bulunmaktadır. Blue Lake farklı büyüklükte bulunan daire yapıları dışında orijinal bina tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Hem göze hem de zevklere hitap eden yapısı ile hep özlemi duyulan site hayatının somut örneği görülmektedir. Balkonda ya da salonda cam kenarında göl manzarası eşliğinde içilen 5 çaylarının mutluluğu paha biçilemez… Terasta bulunan havuz keyfi sayesinde en güzel güneşlenme ortamı ve havuz keyfi Blue Lake İstanbul sayesinde site alıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Şehrin boğucu ve kalabalık yapısından uzak mavi suların huzuru sayesinde tamamen uzaklaşmak mümkün olmaktadır.

Geniş balkon yapıları, geniş ve ferah oda tasarımları ile ferah ortamlarda vakit geçirmek daha sakin bir yaşamın başlangıcıdır. Sadece şık bir tasarım ve görsel dikkat çekiciliğin yanı sıra site hayatı ve daire içi yaşam alanlarında birçok avantaj da alıcıları beklemektedir.

Blue Lake Konum

Blue Lake içinde bulunan özellikler arasında başta otopark yeri olmak üzere çocuk oyun alanlarından alışveriş merkezine birçok yapı bulunmaktadır. Bu yapılar:

Spor salonu,

Balkon katlarında yer alan ve akışkan şeklide tasarlanan yapısı ile denizi andıran açık yüzme havuzları,

Bisiklet sürmek için tasarlanmış özel yol,

Göl kıyısında yer alan yürüme şeridi ve daha birçok avantajlı özelliğe sahip yapılar olarak ifade edilebilir.

Göl ve Marmara Denizinin birleştiği noktada maviliğin huzur veren sakinliğini yaşayanlar kendilerini daha dingin hissederler. Spor salonu sayesinde tenis, basketbol ve çeşitli spor alanlarıyla ilgilenmek mümkündür. Aynı zamanda fit bir vücut yapısına sahip olmak için tercih edilen fitness egzersizlerini de unutmamak gerekir. Görenlerin sanki daha önce hiç el değmemiş ve insan yaşamış bir doğa görüntüsüne eşdeğer güzelliği ile projeye hayran kaldığı da bilinmektedir.

Araçlar için özel park alanlarının bulunması da Blue Lake İstanbul projesi içinde araç sahiplerine büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Yelken sporu ile uğraşmak isteyenler için Marmara Denizi eşsiz bir olanak sunmaktadır.

Blue Lake İstanbul Tanıtım Video

Blue Lake İstanbul Lokasyonu açısından da avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Metrobüs ve metro duraklarına yakın bir yerde bulunması proje sahiplerine de ayrıcalık tanımaktadır. Proje, Atatürk Hava Limanına yakın olması gerek uluslararası gerek yurt içi seyahatlerinde mesafeyi kısaltmaktadır. Basın Express bağlantı yolu üzerinde bulunması projenin, bu istikamette işi olan kişiler için bir diğer tercih sebebidir. CNR Expo bağlantı yolu da Blue Lake İstanbul çevresinde yer almaktadır. Doğal bir göl oluşumunun yanında birçok bağlantı yolu ile kesişmesi sebebiyle Blue Lake en doğru site yaşantısıdır. Blue Lake evlerinin farklı büyüklükte aileler için de uygun tasarımı herkesin yaşamına uygun bir yapı olduğunun en önemli kanıtıdır.

Yapılan Yorumlar