Bosphorus Ankara

Bosphorus Ankara, On Altın A.Ş. tarafından hayata geçirilen bir proje olmasıyla beraber 3 etaptan oluşuyor. Toplamda 650 konutun yer aldığı yaşam projesinde etaplarda yer alan konutlar farklılık gösteriyor. İlk etapta sadece 2+1’den oluşan 180 konut bulunurken, 2.etapta ise 3+1 60 konut, 4+1 60 konut yer alıyor. Bosphorus Ankara’nın 3.etabı en çok konutun bulunduğu etap olarak ön plana çıkıyor.
3.etapta 2+1’den oluşan 180 konut, 2.5+1’den oluşan 105 konut, 4.5+1’den oluşan 15 konut ve 3.5+1 dubleksten oluşan 7 konut bulunuyor. Her yaşam tarzına özel olarak tasarlanmış olan konutların, isteğe özel olarak tercih edilebiliyor olması sayesinde oldukça fark yaratan bir yaşama erişebilmek de kolaylaşıyor.

Bosphorus Ankara Galeri

Bosphorus Ankara projesi, konum olarak Ankara’nın en çok revaçta olan lokasyonları arasında yer alan Eryaman’da yükseliyor. Göksü Parkı’yla yan yana konumda bulunan Bosphorus Ankara, Ankara’yı ayaklar altına seriyor. Dünya standartlarına sahip olan manzaralı balkonlarıyla beraber, hayatı değerli kılmak için düşünülen ince detaylar projenin farkını ortaya koyuyor. Bosphorus Ankara’da mevcut olan hayatı değerli kılmaya yönelik olan detaylarla beraber herkes için mutlu bir yaşam odak noktaya alınıyor. Spor alanlarından başlayacak şekilde aktivite salonlarına kadar her noktanın farklı bir özenle planlanıyor olması, Bosphorus Ankara’nın her zevke hitap etmesine de olanak tanıyor. Yaşam alanlarında yer alan işlevsellik sayesinde Bosphorus Ankara, neden özel olduğunu kanıtlamayı başarıyor. Shopping Center ile seçkin markaları beraberinde getiren proje, Ankara’yı eksiksiz şekilde yaşayabilmeyi mümkün kılıyor.

Bosphorus Ankara Konum

Sosyal olanaklar, bir yaşam merkezini özel kılan en büyük ayrıntılar arasında yer alır. Hayatı beklenilen düzeyde yaşayabilmeye olanak sağlayan sosyal olanaklardan sonuna kadar faydalanabilmek, kaliteli yaşamın merkez noktasında bulunur. Bosphorus Ankara, geniş sosyal olanaklara sahip bir yaşam merkezi olarak ön plana çıkıyor. Çocuk parkı, hamam, tuz odası, fitness odası, tenis kortu, sauna ve açık havuz gibi günün stresini ve yorgunluğunu en iyi şekilde atabilmeye olanak sağlayan noktalarda hayatın tadı sonuna kadar yaşanıyor. Gerek aile için gerekse de bireysel yaşam için var olan sosyal alanlar sayesinde her zaman güvenli bir şekilde bu sosyal alanların tadını çıkarabilmeye olanak tanınıyor.
Mimari yapıda kullanılan üstün teknolojiyle beraber her konut, güvenli bir hal alıyor. Yaşam standartlarını zirve noktaya çıkarmak için geliştirilen mimari yapıda, 1.sınıf kaliteye sahip olan teknoloji ve malzemelerin kullanılıyor olmasıyla beraber minimal mimari detaylar da sunuluyor. İç mimaride tasarıma yansıyan kalite açısından fark yaratan iç mimari özellikleri sayesinde hayat kalitesi konfor alanında da yüksek seviyede tutuluyor.

Bosphorus Ankara Tanıtım Video

Bosphorus Ankara proje detaylarıyla fark yaratan bir yaşam merkezi olarak görünüyor olmasıyla beraber lokasyon açısından da belirgin avantajları beraberinde getiriyor. Eryaman, Ankara’nın en önemli noktalarına hızlı ulaşım gerçekleştirebilme açısından bir merkez nokta olmasıyla beraber herkes için lokasyon açısından en iyi seçeneklerin sunulduğu bir alan olarak da ön plana çıkıyor. Bosphorus Ankara, Optimum Outlet AVM’den 8 dakikalık uzaklıkta bulunuyor olduğu gibi 75. Yıl Ankara Hipodromu’na da 6 dakikalık mesafede bulunuyor. Metro ulaşımını tercih etmek isteyenler için, sadece 10 dakika uzağında metro bulunuyor. Bosphorus Ankara yaşam merkezi olarak Ankara’da beklenenleri sunuyor olduğu gibi kendi özgün yapısını da yansıtmayı başarıyor. Her etabında yer alan farklı ihtiyaçlara yönelik olarak daireler sayesinde, Ankara’nın en önemli yaşam merkezlerinden birini oluşturma konusunda standartları aşmayı başarıyor.

Yapılan Yorumlar