Bulvar Loft

Yoğun iş stresinden ve yaşam temposundan fırsat bulamayıp tatile gidemiyorsanız Bulvar Loft ile tanışmanızın vakti gelmiştir. Yaptığı her proje ile akıllara kazınan Bulvar Loft işinizden çıktığınızda evinizde tatil yaparmışçasına rahatlamanızı sağlayan konutlar yapmaya devam ediyor. Her insan eve gittiğinde biran olsun rahatlamak ve stres atmak ister.

Şehir yaşantısından biraz uzak kalmanızı sağlayan Bulvar Loft yapıları, kişiyi stresten ve gürültüden uzak tutar. Yaptığı yapıların çoğunda ev sahiplerine, sanki bir tatil köyünde yaşıyormuş hissi veriyor. Kendinize ait eviniz olsun istiyorsanız Bulvar Loft ‘un projelerine mutlaka göz atmalısınız. Aynı zamanda ev sahibi olmak isteyenlere de birçok kolaylık sağlıyor.

Bulvar Loft Galeri

Bulvar Loft 1976 yılından günümüze birçok insanı ev sahibi yapmış ve yapmaya devam eden bir markadır. İnsanlara sunduğu hizmetler neticesinde bünyesine kattığı yeni projeleri de oldukça ilgi görmektedir. Aynı şekilde Bulvar Loft Türkiye’nin birçok yerinde altyapı çalışmaları sürdürmüş havaalanları, deniz ulaşımı, su ve enerji dağıtımı gibi birçok kolda çalışmalarını sürdürmüştür. Bu çalışmalar sonucunda memnun kalan insanlar, bünyesinde bulunan yapı işlerinde Bulvar Loft ile birlikte çalışmıştır.

Bu sayede büyüyen ve adını bir dünya markası haline getiren Bulvar Loft aynı zamanda müşterilerin memnuniyetini de kazanmıştır. Yaptıkları her çalışmada uyguladığı farklı statülerle gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bulvar Loft bir taraftan farklı projelerini hayata geçirmeye devam ederken diğer yandan da müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. 2014 yılında incek Lotf olarak başladıkları projeyi 2016 yılında tamamlayarak birçok kişiye karlı bir şekilde ev sahibi olma imkânı sağladı. Bulvar Loft projelerinin en güzel yanı ise projelerin 2-3 yıl içerisinde yapılan yatırımları katlamasıdır. Bu nedenle birçok ev sahibi Bulvar Loft’u tercih etmeye devam ediyor.

Bulvar Loft Konum

Neden Bulvar Loft’u tercih etmeliyim?

Birçok kişinin hayali ev sahibi olmaktır. Fakat bazı insanlar daha büyük düşünür ve satın aldıkları evleri yatırım aracı olarak görürler. Endeksi sürekli artan evler onlar için iyi bir gelir kapısı olarak açılır. İşte Bulvar Loft markasının tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biride budur. Yani sadece yaşanacak evler yapmakla kalmıyorlar.

Aynı zamanda yaptıkları yaşam alanlarının çevrelerini de eczane, giyim mağazaları, spor salonları, parklar, alışveriş merkezleri gibi çeşitli sosyal aktivite mekânları ile zenginleştiriyorlar. Zenginleşen yaşam alanlarının endeksleri otomatik olarak katlanırken buda ev sahiplerinin sahip oldukları evlerin değerlerini arttırıyor. Bu nedenle büyük düşünen insanlar Bulvar Loft’u tercih ediyor.

Aynı zamanda Bulvar Loft yaptıkları yapılarda, evinizin her alanını kullanmanızı sağlıyor. Kısacası gereksiz koridor uzunlukları, geniş ve kullanışsız balkon, sürekli rutubet yapan kiler gibi sorunlar bu evlerde karşınıza çıkmıyor. Ferah ve rahatlatıcı bir ortamı sizler için yaşam alanına çevirmeleri de bir diğer tercih sebeplerindendir.

Bulvar Loft Tanıtım Filmi

Bulvar Loft Nasıl Ev Sahibi Olunur?

İlk olarak yapmanız gereken Bulvar Loft ’un yaptığı projeleri takipte kalmalısınız. Sürekli güncel olan Bulvar Loft projelerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Katılmak istediğiniz projeyi kesinleştirdikten sonra Bulvar Loft yetkilileri ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Ödeme noktasında da birçok kolaylık sağlayan Bulvar Loft banka kredisi ile %15 peşinatlı 48 aya kadar vade farksız bir ödeme fırsatı sizlere sunuyor. Banka kredisi yanında dilerseniz diğer bir ödeme yöntemi olan %15 peşinatlı 17 aya kadar vade farksız şirket bünyesinde ödeme ile ödeme yapabilirsiniz. Kısacası kira öder gibi ev sahibi oluyorsunuz. Kısacası Bulvar Loft ‘un da dediği gibi Size sadece bir ev değil, yeni bir hayat ve kârlı bir yatırım fırsatı da sunuyorlar.

Bulvar Loft Fiyatları

Daire Tipi m² Arası Fiyat
1+1 66 ² – 350 ² Arası 324.000 ₺
2+1 489.000 ₺
3+1 696.000 ₺

 

Yapılan Yorumlar