Delta Deluxe

İstanbul’da benzersiz konut, AVM ve otel projelerinin birleşimi olarak ortaya çıkan projenin adı Delta Deluxe olmuştur. En güzel tasarımları ile konforlu ev tasarımları, kaliteli bina tasarımı ile buluştuğunda görenleri kendine âşık etmektedir. Yapı içinde 3 blok rezidans bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bir alışveriş merkezi ve bir otel de yapı projesi içinde bulunmaktadır. İstanbul’da spor salonu, çeşitli sanatsal aktiviteler ve buna benzer farklı alanlarla ilgilenmek için trafik derdi olmaksızın eğlenceli vakitler geçirilebilmektedir. Bir insanın ihtiyaç duyabileceği her şey bu yapı içinde tasarlanmıştır. Lüks ve konfor bakımından bir eksiği bulunmayan yapılanma içinde birçok özellik ve çeşitli amaçlarla değerlendirilebilecek alanlar yer almaktadır.

Delta Deluxe Galeri

Delta Deluxe site yaşamı içinde dikkat çeken bir özellik de bina girişinde yer alan lobi ve danışma birimidir. Bina ve daire içlerinde tercih edilen özel dekorlar da göz alıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Dinlenmek ve yorucu bir günün sıkıntısını atmak için özel spa merkezi de bina içinde yer almaktadır. Ayrıca bina içinde asansör yer alması da site sakinlerinin hayatlarını kolaylaştıran bir başka özelliktir. Spor salonunun da site yaşamı içinde yer aldığını bilmek birçok ev alıcısı için başka bir tercih sebebidir. Çünkü her zaman eve yakın bir yerde spor salonu bulmak kolay olmamaktadır. Spor salonu için bir de yol tepip gitmek kişilerin çoğunlukla spor yapmaktan vazgeçmesine neden olmaktadır.

Delta Deluxe içinde yer alan avantajlı özellikler arasında ayrıca masaj odaları da eklenmiştir. Bu da birçok kişi için bulunmaz nimet niteliği taşımaktadır. Sauna salonunda ter atarak vücutta biriken yağları atmak, yüklerden kurtulmak da mümkündür. Bunun yanı sıra Türk hamamının da site hayatı içinde yer alması hamam keyfi yapmak isteyenlere büyük kolaylık sağlamaktadır. İstanbul’daki en büyük yaşam projelerinden biri olan Delta Deluxe site sakinlerine huzurlu bir yaşam vaat etmektedir.

Delta Deluxe Konum

Delta Deluxe konforu içinde yer alan birçok özelliğe ek olarak kapalı yüzme havuzu da birçok kişiyi cezp etmektedir. Dinlenme salonu bulunması da site yaşantısı içinde az görülen avantajlardan bir diğeridir. Evde canı sıkılan ve mekân değiştirmek isteyenler için lobi kısmında oturup kitap okumak da mümkündür. Bu sırada çay ya da kahve servisi almak bu zevki biraz daha katmerlemektedir. Delta Restoran da Delta Deluxe içinde yer alan bir diğer lüks yapıdır. Delta Deluxe İstanbul yapı projeleri içinde Lokasyon olarak da birkaç avantajı ile ön plana çıkmaktadır.

Delta Deluxe Tanıtım Filmi

Delta Deluxe Lokasyon bilgisi açısından incelendiğinde de hem E – 5 hem 5 – 6 yollarına bağlantısı bulunduğu görülmektedir. Hemen bitişinde bulunan Carrefour alışveriş merkezi de mutfak alışverişi ve daha birçok ev ihtiyacı için ilk başvurulacak merkezdir. Metrobüs ile 1 dakika arası bulunması Delta Deluxe yapı projesinin en avantajlı Lokasyon özelliğidir. Toplu taşıma kullananlar için kolay bir ulaşım sağlanması özellikle önemlidir. Uzun bir yolculuk yapacak olan kişiler özellikle toplu taşımaya yakın olmayı önemsemektedir. Bu yönüyle Delta Yapı Projesi büyük bir üstünlük sağlamaktadır. Marmara Park Alışveriş Merkezine 3 dakika uzaklıkta bulunması da özellikle gençler için önem taşıyan bir diğer konudur. Sinema, tiyatro, alışveriş gibi birçok etkinlik için yakında hem de yürüme mesafesinde bir alışveriş merkezi bulunması adeta bir nimet… TEM karayoluna da 1 dakika uzaklıkla olan proje, havalimanına ise 15 dakika mesafede bulunmaktadır.

Yapılan Yorumlar