Emaar Square

Emaar Square, tüm ziyaretçiler için özel olarak oluşturulan konsepte göre üst düzey kalitesini yansıtacak şekilde tasarlandı. Hem Türkiye’den hem de dünyanın dört bir yanından gelenler için, standartların üzerinde bir deneyimi sunmak için hazır olan Emaar Square projesinde mevcut fark yaratan tüm detaylar birbirinden ihtişamlı seçenekleri sunuyor. Alışveriş, eğlence ve aynı zamanda gastronomi destinasyonu olarak tasarımı gerçekleştirilen Emaar Square, tüm ihtiyaçların bir arada bulunduğu özgün yapıya sahip. Lüks mağaza ve markalara ev sahipliği yapıyor olmasıyla beraber, modern insan yaşamına dair aranan tüm ihtiyaçlara cevap veren yaklaşımıyla da özel yapısını gözler önüne seriyor. Emaar Square Mall, birbirinden farklı alanların bir arada özgün olarak yer aldığı bir çatı olarak ön planda yer alıyor.

Emaar Square Galeri

İstanbul’un en önemli noktalarından biri olan Üsküdar bölgesinde yükselen Emaar Square, sadece lüks marka ve mağazaların bulunduğu bir konum olarak değil, aynı zamanda her bütçeye uygun olarak zevklerin karmasını sunuyor. Türkiye’ye ilk defa gelen markaların ziyaretçilere tüm ihtişamıyla erişimin sağlanabilmesi adına gerçekleştirilen konseptle beraber Emaar Square’de beklentilere cevap bulabilmek mümkün hale geliyor. İstanbul’da keyifli vakit geçirebilmenin adresi olmasıyla beraber, pek çok açıdan sunduğu avantajla hem fark yaratmayı hem de zamanı güzel bir şekilde değerlendirebilmeyi mümkün kılıyor. Sosyalleşmek, eğlenmek, dinlenmek ve ailesiyle iyi zaman geçirebilmek isteyenler için Emaar Square Mall’da her detay düşünülmüş durumda.

Anadolu Yakası’nın ilk 4DX salonunu barındıran Emaar Square, 2.400 koltuk kapasitesine sahip olan çok katlı sinema seçeneği başta olmak üzere daha pek çok sosyal alanı beraberinde getiriyor. Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, eğlence alanları, Türk pazarı, restoranlar, kafeler ve seyir terası alanları sayesinde Emaar Square ziyaretçileri İstanbul’un farklı bir noktasını yaşıyormuşçasına kendilerini özel hissedecekleri kadar özel bir deneyimin keyfini çıkarabiliyorlar. Özgün ve bir o kadar da ayrıcalıklı noktaları sunuyor olmasıyla beraber aynı zamanda konsept açısından da Türkiye’nin önde gelenlerinden birisi olan Emaar Square, hayatı her zaman renklendirebilmek ve ayrıcalıklı hissedebilmek adına beklentilerin karşılandığı adresler arasında listenin baş sıralarında kendisine yer buluyor.

Emaar Square Konum

Dubai merkezli Emaar Properties tarafından geliştirilen ikon noktalardan biri olan Emaar Square, Anadolu yakasını yeni baştan keşfedebilmeye olanak sağlayacak kadar özgün ve bir o kadar da ayrıcalıklı detayların bütün haline gelmesini sağlıyor. Projenin konseptinden tasarımına kadar düşülen her özelliği sayesinde keyifli yaşam alanı oluşturulabilmesine olanak sağlayacak düzeyde benzersiz bir alanın hayata geçirilme düşüncesi gerçeğe dönüşüyor. Emaar Square içerisinde bulunulduğu her an, yaşamın standartların üzerine çıkıyor olmasının sağlanması ile beraber mükemmel atmosferin bir parçası olduğu hissedilebiliyor. Emaar Square, modern insan için tüm standartları karşılamayı başarıyor olduğu gibi zamanın ne kadar değerli olduğunun da altını çiziyor.

Emaar Square Tanıtım Video

Yaşam alanından beklenen konforla beraber eğlencenin bir arada yer alıyor olması, tüm ihtişamıyla Emaar Square projesinde sunuluyor. Anı yaşayabilmeye bireysel olarak zemin hazırlıyor olduğu gibi, aile yaşamına değer katılmasına yönelik olarak projedeki detaylar sayesinde herkes için en iyi vakit geçirebilmenin olanakları oldukça geniş bir yelpazede şekilleniyor. Türkiye’de hayata geçirilen en önemli ve en farklı konseptlerden biri olarak ön plana çıkan Emaar Square projesi, yaşamın özel olduğunun hissedilebileceği bir nokta olduğu gibi çok daha fazlasını da sunuyor olmasıyla değer kazanıyor. Emaar Square’da üst düzey kaliteyi bulabilmek son derece keyif verici hale geliyor.

Yapılan Yorumlar