Hep İstanbul

İstanbul içinde şehir hayatını yaşanır hale getiren Hep İstanbul, size hayatın her alanında kaliteyi getirmektedir. Yazın ferahlamak isteyenler için ister havuz ister yeşillik altında gölgelenme olanakları, çocukları evlere hapsetmeden büyütme olanağı, kolay ulaşım olanakları ile Hep İstanbul, Hep isteyip sahip olamadığınız o eve sahip olma avantajı vermektedir. Geniş bahçe alanları, bol yeşillikli yürüme yolları, ara ara yapay da olsa su birikintileri yer alıyor olması Hep İstanbul projesi içinde yer alan ve çoğu kişinin hasret kaldığı bir görüntüdür.

Hep İstanbul Galeri

Hep İstanbul ile mutlu çocuklar, bir yapı projesi için en ihtiyaç duyulan çocukların oyun alanı konusunda oldukça duyarlı davranmaktadır. Basit bir site yapısından ziyade çocukların içinde rahatlıkla oyun oynayabileceği park alanları ve oyun odaları annelerin ve babaların en büyük destekçisidir. Hep İstanbul, şehirde apartman ya da site yapısı olarak tasarlanan ancak çocuklar için hiçbir alan düşünülmemiş sığ taş yığınlarından ayrı kaliteli yaşam alanları sağlamaktadır. Özellikle hem annesi hem de dışarıda çalışan çocuklar için her ayrıntının düşünülmüş olması güvenlikli oyun ortamları, çocuklar için güzel havalarda evde hapis olmanın önüne geçmektedir. Üstelik sadece oyun alanları değil, fiziksel ve sosyal gelişim için önemli bir yol kat etmeyi sağlayan spor salonları da Hep İstanbul projesi içinde çocuk gelişiminde büyük rol oynamaktadır. İster yetişkin ister çocuk ya da gençlerin yapabileceği çeşitli sporlar mutlu kişilik yapıları oluşturmaya katkı sağlamaktadır.

Hep İstanbul Konum

Hep İstanbul ile yeşil bahçeler sayesinde çoğu kişinin yaşadığı şehir bunaltısı hissi azalmaktadır. Yeşillik içinde yapılan bir yürüyüş ya da balkondan dışarı bakarak seyredilen manzara iç açıcıdır. Hep İstanbul, site sakinlerine başlarını sokacakları bir evden çok daha fazlasını vermektedir. İhtiyacınız olan kültürel aktivite ya da bilgiyi de kolay bir şekilde site yaşamı içinde sağlayabilirsiniz. Kültür merkezi ve kütüphane sayesinde hem çocuklar hem de yetişkinler bilgi ihtiyaçlarını hiç zaman kaybetmeden giderebilmektedir. Üstelik istedikleri takdirde bu kütüphane içinde yer alan okuma salonlarında okuyarak kültürel birkaç saat geçirebilirler. İstediğiniz hayat size Hep İstanbul sayesinde en avantajlı özellikleri ile gelmektedir.

Hep isteyip de bir türlü yazılamadığınız yüzme kurslarına gerek kalmadan Hep İstanbul ile açık yüzme havuzu keyfine varabilirsiniz. Evinizden mayonuz üzerine giydiğiniz plaj elbisesi, ya da bir tişört ve yüzme şortu ile ağır çantalar hazırlama derdiniz olmadan gayet keyifli bir yüzme aktivitesi yapabilirsiniz. Yüzerek yaratıcılığınızı arttırıp kötü enerjinizi boşaltabilir ve sıcak bir yaz gününde ferah birkaç saat geçirebilirsiniz. Güneşin tadını istediğiniz kadar çıkarabilirsiniz. Şezlong ve şemsiye kapma derdiniz de bulunmadan güneşlenmenin ve yüzmenin keyfini çıkarmak çok hoşunuza gidecek…

Hep İstanbul Tanıtım Video

Hep İstanbul Lokasyon olarak da size kaliteli bir hayat olanağı sağlamaktadır. Yollarda hırpalanmadan kolayca istediğiniz her yere ulaşabilmeniz ise size sağlanan, alışveriş, kültür, eğlence gibi hizmetlerin yanında ekstra avantaj olarak belirtilebilir. Haramidere Kavşağı üzerinde yer alan Hep İstanbul Lokal metro istasyonuna yürüyerek ulaşılabilecek bir konumdadır. Özel araçla ulaşım konusunda da oldukça işlek bir alanda yer alan proje hem Tem hem de E-5 karayolu üzerinden erişim olanağı vermektedir. İş için uzağa gitmesi gerekenler dışında vakit geçirmek için uzağa gitmeyi bile gerektirmeyen yapısı ile Hep İstanbul Projesi yollarda vakit kaybı yaşamanızı da önlemektedir. En eğlenceli kültürel etkinliklere de kolay katılıma olanak tanıması kültürel etkinliklere katılmayı sevenler için biçilmiş kaftandır.

Yapılan Yorumlar