Huzurlu Marmara

Huzurlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Huzurlu Marmara projesinde toplam 500 konu yer alıyor. 27.000 m2’lik arsa üzerine konuşlandırılan projede yer alan daireler 97-117 m2 arasında değişkenlik gösteriyor. Huzurlu Marmara, sahip olduğu her detayıyla büyüleyici bir yaşam olanağını beraberinde getiriyor olmasıyla özel olduğunu kanıtlamayı başarıyor. Daire seçeneklerinin ihtiyaca göre şekillendiriliyor.

Huzurlu Marmara Galeri

Mavinin dinlendirici, huzur verici ve aynı zamanda moral depolamayı mümkün kılan yapısıyla çevrelenen Huzurlu Marmara projesinde her anın keyfini çıkarabilmek mümkün. Denizin eşsiz manzarasının yanı sıra gölet manzarasıyla da etkileyici anların yaşanabilmesine olanak tanınıyor. Yaşama dair küçük detayların fark yarattığının izleri Huzurlu Marmara projesinde her açıdan hissedilebiliyor.

Huzurlu Marmara projesinin manzarasının yanı sıra aktif olarak hayatı yaşayabilmeye olanak sağlayan yaşam olanağını sunuyor olması, benzersiz konsepti beraberinde getiriyor. Spor, sanat, eğitim, alışveriş ve sağlık adına modern insan ihtiyaçlarının olmazsa olmaz tüm detaylarının yer aldığı bir proje haline geliyor. Geniş caddeleriyle, bulvarlarıyla, yeşillikle bezenmiş alanlarıyla ve bunlara ek olarak açık pazar yapısıyla Huzurlu Marmara’nın her noktasında güzellik ve hayata dair tüm detaylar var.

İstanbul’da hareketin ve canlılığın merkez noktasında bulunan Huzurlu Marmara, önemli noktalara kısa süre içerisinde ulaşabilmede ayrıcalıklı avantajları sunuyor. Metrobüs durağına, E-5 Karayolu’na, Atatürk Havalimanı’na ve İDO İskelesi’ne zaman kaybı yaşamadan ulaşabilmeye olanak sağlayan ulaşım ağı sayesinde Huzurlu Marmara hayatın tüm detaylarının bir arada yer aldığı yaşam projesi olarak yükseliyor. Gerek toplu taşıma gerekse de bireysel olarak araçla ulaşım olanaklarını geniş bir ağa yayılıyor.

Huzurlu Marmara Konum

Huzurlu Marmara projesinde yer alan 500 daireyle birlikte, 27.000 m2’lik arsa üzerinde doğanın huzurunu hissedebilmek her anlamda çok büyük keyifleri beraberinde getiriyor. Renkli yaşam projesinin huzurla buluşma noktası olarak ön planda bulunan Huzurlu Marmara projesi, 27.000 m2’lik alan üzerinde; 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle alıcıları karşılıyor. % 85’lik kısmı yeşil alan olan projede, göletler ve yürüyüş parkurlarının yeşilin içerisinde yer alıyor olmasıyla dışarıya çıkıldığında İstanbul’un betonarme yapısıyla karşı karşıya kalma durumu söz konusu olmuyor.

Huzurlu Marmara projesi tam anlamıyla insan hayatının ihtiyaçlarına yönelik olarak ve keyifli zaman geçirebilmeye yönelik olarak oluşturulan bir yaşam projesi olmasıyla beraber; güne yürüyüşle başlayabilmeyi, havuzda keyfi tadabilmeyi, Göl Cafe manzarasına sahip olan kafede zaman geçirebilmeyi ve daha pek çok sosyal alan içerisinde zamanı kaliteli şekilde değerlendirebilmenin odak noktasında. Tenis kortu, halı saha, çocuk oyun alanı ve basketbol sahası gibi tercihlerin yanında günün tüm stresini atabilmeye olanak sağlayan dinlenme alanları olan; sauna, buhar odası, tuz odası ve Türk Hamamı tercihleri de Huzurlu Marmara projesinin ekstra detayları oluyor.

Huzurlu Marmara Tanıtım Video

Yaşam projesinde mimari detayların önemi hayli büyüktür. Dışında doğa bulunan bir yaşam projesinin iç mimarisinde zevkli detaylarla bezenmiş olan farkları kolaylıkla görebilmek mümkün. Konfora yönelik olarak tasarlanan dairelerin her biri, lüksün de göstergesi oluyor. 7/24 kameralı güvenlik sisteminin yer aldığı Huzurlu Marmara projesinde, konfor alanında koruma altında olabilmek mümkün hale geliyor. Tüm güvenlik detaylarının eşsiz şekilde bezenmiş olması sayesinde, hayatın içerisinde ihtiyaç duyulan güvenli yaşam alanı ortamı Huzurlu Marmara projesinde yer alıyor. Mevcut güvenlik detayları sayesinde konfordan bir an bile taviz verilmiyor.

Yapılan Yorumlar