Marina Ankara

Başkent Ankara’nın ilgi çekici ilk konut projesi Marina Ankara projesini 15 Kasımda tanıtım ofisinde müşterilerin görücüsüne çıkarıldı. Maket uzmanlarının profesyonelliğiyle hiçbir detay gözden kaçmadığı gibi kuyruk oluşturarak ilgi çeken maket Türkiye’nin en büyük konut maketi olarak birinciliği de eline almıştır. Marina’nın ayrıcalığını yaşamak ve Marinayı tercih etmeniz için birçok sebep vardır. Bunlardan bazıları;
Ankara’nın Kalbi Marina da atacak!

Marina Ankara Galeri

Gelişmiş yapısı, görkemli dizaynı, tasarım harikası, Ankara’nın kalbi Marina da tüm ayrıcalıklar sizinle olacak. Her şeyin evinize yakın olacağı, sosyal bir yaşam sürebileceğiniz Marina SİNPAŞ GYO farklıyla sizinle buluşmayı bekliyor.
-Sosyal yaşam da tenis, basketbol, buz pateni gibi spor alanlarıyla içli dışlı olabileceğiniz, artık boş vaktinizin olmayacağı her anınızı dolu ve keyifli geçirebileceğiniz Marina sizin hayatı yeniden keşfetmenizi sağlayacaktır.

İç Anadolu da Su huzurunu siz de hissedeceksiniz!
Sahil havasını hissedebileceğiniz, tropik alanların keyfini çıkarabileceğiniz Marina sizin için huzur temalı bir konut geliştirmiştir. Yelkenlerle açılabileceğiniz, çay kahve molası için sahil kenarı teraslarında da keyifle vakit geçirebileceğiniz muhteşem bir yaşam alanını oluşturmuştur.
Kanyonları, sahil yolları, su yolları ile kürek çekebileceğiniz, suyun güçlü huzurunu iliklerinize kadar hissedebileceğiniz Marina’da ister tropik ister deniz havası kendinizi nasıl hissediyorsanız o havayı iliklerinize kadar yaşayacağınız Marina farkı sizinle.

Marina Ankara Lokasyon


Marina da Aşkı hissedeceksiniz! Marina âşıklar köprüsü aşkı en güzel haliyle yaşayabileceğiniz, Marina’nın en gözde yerlerinden birisidir.
Marina Ayrı Bir dünya olacak! Trafiğe açık sahih yolu, prestijli binalar ve iş kurabileceğiniz alanlar, sosyal tesisler ile yepyeni bir dünyaya kapılarınızı açmalısınız.
Deniz Fenerinin gücünü hissedeceksiniz! Akşamları yanan, içinizi huzurla dolduracak deniz feneri ışığı sizin her daim huzurlu uyumanızı ve dinç güne başlamanızı sağlayacaktır.
Renkli kumu ile hem gözünüze hem içinize hitap eden, sedirleri ile en güzel buluşma yeri, kuş evleri ile doğayı tam anlamıyla yaşayabileceğiniz Marina sizi her daim mutlu edecek konutlardır.
Her Mevsimi başka bir güzellikle yaşayacaksınız!

Marina Ankara Tanıtım Filmi

Ankara’nın kalbi Marina’da saklı koylarla sizde her mevsimi en güzel haliyle yaşayacaksınız. Baharda mis gibi kokan bahçeleri, kışın muhteşem görüntüsü ile sizinle buluşmayı bekliyor.
Muhteşem Kanyonlar ’da güzel anılar biriktirmek herkesin hakkı!

Su kaydırakları, kumsalları ve su üzerinde ki köprüleri ile sizi büyüleyecek, gölleri ile yeşilin ve mavinin en güzel tonlarını yaşayabileceksiniz. Kanyonlarda ki en güzel şeylerden birisi de burada ki şelaleler. Mavinin en güzel tonunu yansıtan Azur şelaleleri ile günün, haftanın veya ayın yorgunluklarına en iyi gelecek yerdir. Işıklı fıskiyelerle sizi büyüleyeceğine emin olduğumuz Sis Koyu da yine görmeye hatta yaşamaya değer düzeydedir.

Suyun tadını en güzel şekilde çıkarabileceğiniz kaydıraklar, çocukların kumdan kaleler yapabileceği kanyon beachler sizin de plajda keyifli dakikalar geçirebileceğiniz Marina Ankara size hayatın tüm keyfini hissettirecek düzeydedir.

Marina Ankara Fiyat Listesi

Daire Tipi Fiyat
1+1 ve 1.5+1 416.000 TL
2+1 ve 2.5+1 558.000 TL
3+1 ve 3.5+1 979.000 TL
4+1 ve 4.5+1 1.600.000 TL
7+1 2.750.000 TL

Marina da Spor artık hayatınızın en önemli anları olacak!

Tembel yaşama alıştığımız, spordan uzaklaştığımız şu dönemde Marina’da spor daha keyifli! İster amatör ister profesyonel spor faaliyetleri yapabileceğiniz konut projesi, bisiklet ile tur atabileceğiniz, tenis oynayabileceğiniz, dünyanın en heyecan verici sporu olan modern kayak pisti de yine Ankara Marina da sizi beklemektedir.

Eymir Gölü’nün huzurunu evinizde hissedeceksiniz!

Bir yanınızda Eymir Gölü, bir yanınızda marina huzurunu siz de yaşayabileceksiniz. Eymir gölü Manzaralı ya da Marina manzaralı 1+1 den 7+1 e kadar seçeneğin bulunduğu yaşam kalitenizi yükseltecek, hayatı keyiflendirecek bir yerde yaşamak sizin de hakkınız!

Yapılan Yorumlar