Nef Inistanbul Lokal

Nef Inistanbul Lokal, sadece bir ev değil, tasarım ve mimari harikası site üretimi olarak değerlendirilebilir. Sizin için ihtiyaç duyulan her şeyi evinizde ne pratik şekilde kullanmanıza olanak tanıyan proje eklenebilir odalar dâhil birçok mantık harikası ürünü ortaya koymaktadır. Nef Inistanbul Lokal ünlü tasarımlar yapmak için dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışmaktadır. Böylece Nef Inistanbul Lokal sadece bir yaşam projesi değil, kendinizi özel hissedeceğiniz ve ihtiyacınız olabilecek ama sizin bile aklınıza gelmeyecek ince detayları içinde bulunduran bir hayat kalitesi ortaya koymaktadır.

Nef Inistanbul Lokal Galeri

Nef Inistanbul Lokal Proje, İstanbul’un gürültücü sokaklarından uzak ve sakin bir hayat sürmeye hasret insanların rüyasını gerçekleştirmektedir. Her bir köşesi için uzman mühendisler, mimarlar ve tasarımcılar çalışarak yürütülen bu proje kapsamında hem şaşırtıcı hem de işlevsel birçok özellik bulunmaktadır.

Eklenebilir ve çıkarılabilir odalar, birçok kişi için bir hayal iken Nef Inistanbul Lokal sakinleri için oldukça gerçek ve işlevsel… Nef Inistanbul Lokal Eklenebilir Misafir Odası gerektiğinde açılarak ve oda içine ilave edilerek yatılı misafir ağırlamada oldukça işlevsel bir konuma sahiptir. Birçok kişinin arayıp da bulamadığı kaybolan oda konsepti ile evinizde daha geniş kullanım alanlarınız bulunur. Nef İstanbul Lokal özel oyun odaları sayesinde çocuklar, gençler ya da yetişkinler en sevdiği bilgisayar oyunlarını özel bir platformda oynayabilmektedir. Üstelik özel oyun odası sayesinde etrafındaki seslerden ve konsantrasyonu bozacak konuşmalardan da uzak olursunuz.

Nef Inistanbul Lokal Konum

Nef Inistanbul lokal özel müzik stüdyosu, müzik aşkınızı körükler ve özel yalıtımlı oda sayesinde alt veya üst komşu şikayetlerinden kurtulmuş olursunuz. En yaratıcı müzik deneyimlerini, arkadaşlarla çalınabilecek güzel müzik parçalarını Nef Inistanbul Lokal Özel Müzik Stüdyosu içinde oluşturabilirsiniz. Nef Inistanbul ve daha birçok Nef projesi için çalışılan çeşitli mimarlık ofisleri ve şirketleri bulunmaktadır. Nef Inistanbul için çalışan mimarlık ofisleri sayesinde birçok usta üretici ve sanatsal bakışa sahip çalışan sayesinde en özgün yapılar ortaya çıkmaktadır. Nef Inistanbul için çalışan mimarlık ofisleri şu şekildedir: Dome + Partners, ADDON +, Lombardini, TAGO Architects, Autoban, SOM, HOK, Foster and Partner’s,  Mimark Architects, Strata Architects, SPDO Architects

Nef Inistanbul Lokal Tanıtım Video

Nef Inistanbul Lokal Tasarım Serileri sayesinde birçok mimar ve tasarımcı farklı bakış açıları ile aynı anda çok farklı tasarımlar oluşturmaktadır. Katlanabilir misafir odaları ve katlanabilir ofis tasarımları da bu çoklu yaratıcı ekibin tasarım mucizesi fikirler arasında ortaya çıkmıştır. Nef Inistanbul Lokal tasarımcıları da dünyaca ünlü çalışmalara imza atmış bir ekipten oluşmaktadır. Uluslararası alanda faaliyet gösteren büyük bir ekip sayesinde Nef Inistanbul Lokal, en kullanışlı ev yapıları, en güzel dekorasyon ve tasarıma sahip odalar, en iyi manzaraya sahip binalar üretilmesini sağlamaktadır.

En önemli özelliği tasarım harikası yapılar ve siteler oluşturması olan Nef, aynı zamanda insanların ihtiyaç duyduğu, özlemini çektiği hayatları onlara vermektedir. İki metro istasyonu ortasında yer almasının avantajı olarak istenilen yere kolay ulaşım olanağı bulunmaktadır. Her ne kadar ihtiyacınız olan hemen hemen her şey ayağınızın altında, evinizin dibinde de olsa istediğiniz yere gitmede sıkıntı çekmeyecek olmanız Nef Inistanbul Lokal site evlerinden birine sahip olmanız için yeterli özelliklerden biridir.

Yapılan Yorumlar